صفحه نخست

درباره ما

اداره کار

تامین اجتماعی

ثبت شرکت

قوانین و مقررات

وبلاگ

محصولات

تماس با ما

adlgostar

در راستای ارائه خدمتی نوین به کارگاه های تولیدی، خدماتی ، بازرگانی و صنعتی در کشور عزیزمان ایران موسسه حقوقی عدل گستر تلاش دارد بعنوان همراهی مطمئن جهت دستیابی کشور به توسعه پایدار ایفا نقش نماید. موسسه حقوقی عدل گستر کیان مهر پارسیان در سال 1392 در اداره ثبت شرکت ها با شماره 2785 به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز نموده است.

این موسسه با همکاری کادری مجرب متشکل از وکلا، مشاوران حقوقی قوه قضاییه وکارشناسان رسمی دادگستری در حوزه های زیر فعالیت می نماید :

- ایمنی و بهداشت کار و حوادث ناشی از کار

- اختلافات کارگری و کارفرمایی

- امور بازنشستگی سازمان تأمین اجتماعی 

- نحوه دریافت بیمه بیکاری

- بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور

- احراز سابقه بیمه تامین اجتماعی

- تایید صلاحیت شرکتهای پیمانکاری و خدماتی

- تهیه و تایید آیین نامه انضباطی کارگاه ها

- اجرای طرح طبقه بندی مشاغل

- تنظیم قرار دادهای کار

 نکته قابل توجهی که موسسه عدل گستر را از دیگر موسسات حقوقی متمایز می سازد فعالیت تخصصی این موسسه در دعاوی مربوط به اداره کار، سازمان تأمین اجتماعی و اداره امور مالیاتی می باشد که با مشاوره و وکالت تخصصی در این دعاوی و شرکت در جلسات هیأت تشخیص (بدوی) و هیأت حل اختلاف اداره کار و تامین اجتماعی مشکلات و موانع را برای شما کارفرمایان و کارگران محترم برطرف می سازد.


لازم به توضیح است که موسسه حقوقی عدل گستر به جهت حفظ حریم و توسعه فعالیت اقتصادی مشترکین خود اقدام به ثبت انواع شرکت – ثبت انواع برند – ثبت اختراع – ثبت طرح صنعتی – کالای تولیدی شما – ثبت کلیه تغییرات شرکتها – دسته بندی و ... می نماید.

این موسسه در نظر دارد با درجه بندی کردن تخصص ها و کارگروه ها و بهره مندی از وکلاء ،حقوق دانان و اساتید متخصص در این حرفه خدمات نوینی را به هموطنان عزیز ارائه نماید.